Zapraszamy do zapoznania się z nowym numerem naszej szkolnej gazetki „Niecodziennik”, publikowanym kolejny raz w tej  innej, wirtualnej rzeczywistości, wykreowanej przez spowodowaną pandemią sytuację.

Słowa uznania należą się  działającym i współpracującym  online redaktorom „Niecodziennika”: Sarze Sowie (publicystyka), Ani Zając i Paulinie Jani (kulinaria), oraz  naszemu grafikowi Mateuszowi Poradziszowi, którzy pokazali, że nawet w tych trudnych chwilach można na nich liczyć.

Jesteśmy wdzięczni również Pani Annie Markiewicz, nauczycielce pracowni fryzjerskiej za udzielenie ciekawego wywiadu.

Zapraszamy do lektury!

Opiekunowie „NIECODZIENNIKA”

? Informujemy, że od jutra tj. 19 maja br. BIBLIOTEKA SZKOLNA   wznawia swoją działalność.

? Zapraszamy naszych Czytelników w dni robocze od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 – 14.00 do końca roku szkolnego.

‼️ Przypominamy, że wszyscy uczniowie powinni oddać wypożyczone dotychczas książki, zachęcamy też do wybrania książek na wakacje.

?Szczegółowe wytyczne dot. bezpiecznego korzystania z biblioteki podamy w najbliższym czasie.

Informujemy, że w rozstrzygniętym konkursie literackim
 „Czekając na lepsze czasy…”

??1. miejsce ex aequo zajęli:

NATALIA KOZAK z kl. 1L1p

SZYMON MACHAJSKI z kl. 3T1

??2. miejsce:

ARKADIUSZ WŁODARCZYK z kl. 1WKg

Zapraszamy po odbiór nagród po ustabilizowaniu się sytuacji i po powrocie do szkoły (gdy nadejdą "lepsze czasy")☀️
Zwycięzcom gratulujemy a wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie

Uczniowie klasy 2 technikum naszego Zespołu Szkół w składzie: Szymon Bolisęga, Krystian Gwizdała, Jan Zabłocki, Piotr Olesek oraz Filip Płatek, zostali zwycięzcami Wirtualnych Rozgrywek Biznesowych, organizowanych przez Małopolską Akademię Przedsiębiorczości. Drużyna uczniów „Tischnera” pod opieką nauczyciela przedmiotów informatycznych i ekonomicznych Pana Leszka Krzelowskiego przez 9 miesięcy wirtualnie zarządzała biurem turystycznym Papaja Travel, założonym i prowadzonym przez nich samych.

Uczniowie wzięli również udział w drugim konkursie, polegającym na prowadzeniu bloga ekonomicznego -  Ekonomia Blogiem Pisana, przeprowadzanym  także przez  MAP , w którym zajęli 3. miejsce.

Młodzież za swój sukces i miejsca na podium otrzyma cenne nagrody: tablety z oprogramowaniem antywirusowym (za 1. miejsce - prowadzenie biura turystycznego) oraz głośniki bezprzewodowe bluetooth JBL (za zdobycie 3. miejsca – rozgrywki blogerskie).

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!