9 marca 2023r. odbyła się w naszej szkole konferencja zorganizowana przez Ośrodek Interwencji Kryzysowej i Poradnictwa w Myślenicach „Na ratunek całą dobę – Interwencja Kryzysowa w Myślenicach – Nadzieja, Pomoc, Zmiana" – temat szczególnie nam, jako szkole bliski, gdyż na co dzień w ramach pomocy psychologiczno – pedagogicznej nasi specjaliści wspierają uczniów i rodziców w różnego rodzaju sytuacjach kryzysowych, a od roku – od kiedy napływają do Polski, w tym do Dobczyc i okolic ukraińscy uchodźcy, wspieramy i pomagamy również rodzinom ukraińskim.  

Nasza współpraca z OIKiP trwa od momentu powstania Ośrodka. Otrzymujemy pomoc w rozwiązywaniu wszelkich problemów i sytuacji kryzysowych naszych uczniów i ich rodzin, na którą możemy liczyć niezależnie od pory dnia czy nocy. 

W konferencji udział wzięło ponad 70 zaproszonych gości, prelegentów oraz wiele osób z całej Polski, którzy uczestniczyli w konferencji online, bowiem wydarzenie było transmitowane na żywo.

Dziękujemy naszym uczniom oraz nauczycielom klas gastronomicznych za przygotowanie cateringu oraz klasom mundurowym, wraz z opiekunami, za sprawną organizację i zabezpieczanie wydarzenia. Świetna organizacja i doskonała obsługa zrobiła duże wrażenie na naszych gościach.

AI

Praktyki w Londynie

Back to top