W czwartek, 14 października br.  w naszym Zespole Szkół odbyło się uroczyste ślubowanie klas pierwszych z udziałem społeczności szkolnej oraz zaproszonych gości, m.in. przedstawicieli  powiatu myślenickiego, służb mundurowych i medycznych oraz Rady Rodziców.

Dyrektor Zespołu Szkół mgr inż. Bogusław Lichoń w życzliwych słowach zwrócił się do uczniów klas pierwszych,  życząc im w tym tak ważnym dniu wytrwałości w dążeniu do celu, pokonywaniu trudności i spełniania swoich planów i marzeń.

Uczestniczący w uroczystości  wicestarosta powiatu myślenickiego Rafał Kudas  pogratulował pierwszoklasistom wyboru szkoły a  wszystkim nauczycielom, pedagogom oraz pracownikom administracyjnym złożył w dniu ich święta serdeczne życzenia, jednocześnie dziękując za pełną poświęcenia pracę i trud włożony w wychowanie młodzieży.

W uroczystej ceremonii , podczas której reprezentanci poszczególnych klas ślubowali na szkolny sztandar, wzięli udział uczniowie 8 klas pierwszych, rozpoczynający naukę w naszym Zespole - w sumie 250 uczniów.