1 września w środę w naszej szkole odbyło się rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022 (w tym dniu miały miejsce spotkania młodzieży szkolnej z wychowawcami), zainaugurowane mszą św. w kościele MB Wspomożenia Wiernych w Dobczycach.

W rozpoczętym dopiero co roku szkolnym w naszej placówce szkolnej funkcjonują 3 szkoły:

Ø  I Liceum Ogólnokształcące (klasa mundurowa, klasa policyjna, klasa ratownicza i klasa strażacka)

Ø  Technikum Nr 1 (technik informatyk, technik mechatronik, technik elektronik, technik elektryk, technik budownictwa, technik fryzjer, technik żywienia i usług gastronomicznych oraz technik technologii żywności)

Ø  Branżowa Szkoła I Stopnia Nr 1 (kucharz, cukiernik, elektromechanik pojazdów samochodowych, elektronik, monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie oraz klasa wielozawodowa)

 Do naszego Zespołu Szkół w br. szkolnym dołączyło około  250 uczniów, którzy podejmą naukę w 8 oddziałach klas pierwszych.

W czasie wakacji w naszej szkole wykonano niezbędne remonty i modernizacje, prowadzone i finansowane przez Starostwo Powiatowe w Myślenicach. Prace objęły nie tylko budynek główny szkoły (m.in.: modernizacja sieci elektrycznej, malowanie części klatki schodowej, montaż klimatyzatorów), ale również budynek internatu  (m.in.: malowanie holu, flizowanie podłogi, wymieniono drzwi, poprawiono wentylację), wykonano również  prace w budynku warsztatów (m.in.: malowanie korytarza i innych pomieszczeń).

 

Praktyki w Londynie

Back to top