Jak co roku społeczność naszego Zespołu Szkół brała udział w tradycyjnej sztafecie na trasie Wiśniowa – Dobczyce, Szlakiem Walk Partyzantów AK i BCh, organizowanej po raz 37. dla uczczenia przypadającej 18 września  rocznicy pacyfikacji Wiśniowej i Lipnika, przeprowadzonej przez oddziały hitlerowskie we wrześniu 1944 roku.

W tym roku Puchar Przechodni Partyzantów trafił do naszego Zespołu Szkół, który wygrał bieg w kategorii szkoły średnie, a opiekunami uczniów „Tischnera” byli nauczyciele wychowania fizycznego, Dominika Bałuk-Cienkosz i Mirosław Grandys.

Zaszczytne 3. miejsce zajął Krystian Flak z kl. 2T3g naszego Zespołu Szkół, który indywidualnie przebiegł całą trasę.

W sztafecie w kategorii "Inne organizacje" wzięła również udział drużyna Nauczycieli ZS Dobczyce.