Uczniowie klasy 2 technikum naszego Zespołu Szkół w składzie: Szymon Bolisęga, Krystian Gwizdała, Jan Zabłocki, Piotr Olesek oraz Filip Płatek, zostali zwycięzcami Wirtualnych Rozgrywek Biznesowych, organizowanych przez Małopolską Akademię Przedsiębiorczości. Drużyna uczniów „Tischnera” pod opieką nauczyciela przedmiotów informatycznych i ekonomicznych Pana Leszka Krzelowskiego przez 9 miesięcy wirtualnie zarządzała biurem turystycznym Papaja Travel, założonym i prowadzonym przez nich samych.

Uczniowie wzięli również udział w drugim konkursie, polegającym na prowadzeniu bloga ekonomicznego -  Ekonomia Blogiem Pisana, przeprowadzanym  także przez  MAP , w którym zajęli 3. miejsce.

Młodzież za swój sukces i miejsca na podium otrzyma cenne nagrody: tablety z oprogramowaniem antywirusowym (za 1. miejsce - prowadzenie biura turystycznego) oraz głośniki bezprzewodowe bluetooth JBL (za zdobycie 3. miejsca – rozgrywki blogerskie).

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!