Zapraszamy do zapoznania się z nowym numerem szkolnej gazetki, pierwszym w tym roku szkolnym.

Prezentujemy m.in. twórczość uczniów, wywiad z nauczycielem geografii w naszym Zespole Szkół, Panem Jackiem Mikołajczykiem, informacje o sporcie i wolontariacie u Tischnera a także wspomnienia uczniów z pobytu w Versmold, kącik kulinarny, kącik fryzjersko-kosmetyczny oraz jak zawsze informacje o niektórych wydarzeniach z życia Zespołu Szkół.

Redaktorem naczelnym „Niecodziennika” od trzech lat jest Kinga Kowalczyk z kl. 3LO2, Paulina Jania z kl. 3TG kontynuuje redakcyjną współpracę, natomiast w tym roku szkolnym do redakcji dołączyło kilku uczniów, Anna Zając z kl. 3TG i pierwszoklasiści: Mateusz Poradzisz kl. 1T1g, Sara Sowa kl. 1T2p , Agata Górnisiewicz kl. 1WKg i Weronika Worwa kl. 1LO1g.

W naszym "Niecodzienniku" każdy znajdzie coś dla siebie!