20 listopada br. kolejny raz w naszym ZS odbywał się VI Festiwal Zawodów, podczas którego zaprezentowały się klasy o profilu zawodowym, firmy działające w Dobczyckiej Strefie Przemysłowej oraz instytucje wspierające przedsiębiorczość i rozwój zawodowy, a także przedstawiciele Straży Pożarnej i Policji .

Młodzież szkół podstawowych, odwiedzająca naszą szkołę podczas Festiwalu, wzięła udział w warsztatach zawodoznawczych m.in. w zakresie gastronomii, mechatroniki, fryzjerstwa...

Festiwal Zawodów skierowany jest przede wszystkim do przedsiębiorców i zakładów zlokalizowanych w najbliższej okolicy, uczniów naszej szkoły oraz szkół podstawowych, a jego celem jest m.in. przedstawienie oferty i charakteru produkcji okolicznych firm i zakładów a także oferty kształcenia technicznego  i zawodowego w Zespole Szkół .

Praktyki w Londynie

Back to top