Nasza szkoła ponownie wzięła udział w IV edycji najpopularniejszej akcji czytelniczej w Polsce "Jak nie czytam, jak czytam".

7 czerwca uczniowie przynieśli swoje ulubione książki i od godz. 10 w salach lekcyjnych, korytarzach i w innych miejscach na terenie szkoły odbywało się kilkunastominutowe czytanie. W tym roku do akcji w naszej placówce dołączyły przedszkolaki z grupy „Zające” z Przedszkola Samorządowego nr 3 w Dobczycach, mali goście wysłuchali bajki, przeczytanej przez Kingę Kowalczyk z kl. 2LO2 oraz zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie.

Koordynatorami akcji w ZS byli nauczyciele bibliotekarze, w organizację włączyli się również członkowie Samorządu Uczniowskiego oraz nauczyciele i Dyrekcja szkoły.

Organizatorzy dziękują uczniom zaangażowanym w akcję: Paulinie Słodkiej, Radkowi Boczoniowi, Karolinie Nicie, Kindze Kowalczyk, Milenie Kuchcie, Adrianowi Sędzikowi oraz Michałowi Mrozowi. Podziękowania należą się również uczniom, którzy włączyli się do akcji czytania książek oraz zaangażowanym nauczycielom.

Praktyki w Londynie

Back to top