20 marca 2019 w odbyły się po raz XII w naszej Szkole Powiatowe Zawody Młodzieży Szkolnej w Informatyce.
Konkurs został przygotowany przez nauczycieli przedmiotów informatycznych.
W zawodach wzięły udział 24 drużyny ze szkół podstawowych oraz 3 zespoły ze szkół gimnazjalnych Powiatu Myślenickiego:
Wyniki Szkół podstawowych zawiera poniższa tabela
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Ilość pkt |
Nazwa Szkoły |
1 |
Adam Gawlikowski |
94 |
Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego w Jaworniku |
Łukasz Zawada |
|||
2 |
Artur Radwański |
90 |
Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego |
Karol Banaś |
|||
3 |
Aleksander Grzybek |
89 |
Szkoła Podstawowa nr 2 |
Mateusz Pieprzyk |
|||
4 |
Bartosz Słoboda |
85 |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. K.K.Baczyńskiego |
Leon Łukaszewski |
|||
5 |
Mikołaj Puchała |
83,5 |
Szkoła Podstawowa nr 2 |
Żaba Mateusz |
im. Jana Pawła II w Dobczycach |
||
5 |
Milena Przęczek |
83,5 |
Szkoła Podstawowa |
Eliza Kordula |
|||
6 |
Maciej Szewczyk |
83 |
Szkoła Podstawowa nr 2 |
Michał Dubrowski |
im. Jana Pawła II w Dobczycach |
||
7 |
Marcin Klimala |
81 |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. K.K.Baczyńskiego |
Kacper Kania |
w Dobczycach |
||
8 |
Zuzanna Talarek |
80,5 |
Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego |
Daria Radwańska |
w Stadnikach |
||
9 |
Bartłomiej Wójcik |
80 |
Szkoła Podstawowa im. Tadeusz Kościuszki w Sieprawiu |
Tomasz Suder |
|||
9 |
Pietro Molendys |
80 |
Szkoła Podstawowa |
Małgorzata Braś |
|||
10 |
Miłosz Płatek |
79 |
Szkoła Podstawowa nr 2 |
Mateusz Żegleń |
|||
11 |
Marcelina Szewc |
74,5 |
Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego |
Kamila Stojek |
w Stadnikach |
||
11 |
Dominik Strojny |
74,5 |
Szkoła Podtsawowa |
Dawid Wojakiewicz |
im. Bohaterów Tajnego Nauczania |
||
12 |
Bartosz Galas |
73,5 |
Szkoła Podstawowa im. Tadeusz Kościuszki w Sieprawiu |
Michał Biela |
|||
13 |
Sajdak Patryk |
69 |
Szkoła Podstawowa nr 3 |
Depta Piotr |
im. Armii Krajowej w Pcimiu. |
||
14 |
Kacper Maniecki |
68,5 |
Szkoła Podstawowa |
Filip Wawrzusiak |
|||
15 |
Piotr Kraszczyński |
65,5 |
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Trzebuni |
Aleksandra Ostafin |
|||
16 |
Natalia Hajderek |
65 |
Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego w Jaworniku |
Karol Łabędzki |
|||
17 |
Grzegorz Folwarski |
63 |
Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego w Jaworniku |
Bartłomiej Dąbrowski. |
|||
18 |
Mikołaj Rozwadowski |
61,5 |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. K.K.Baczyńskiego |
Jakub Piotrowski |
|||
19 |
Marzena Ciuś |
60 |
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Trzebuni |
Magdalena Ciuś |
|||
20 |
Pieron Jakub |
50,5 |
Szkoła Podstawowa nr 3 |
Rapacz Marcin |
im. Armii Krajowej w Pcimiu. |
||
21 |
Marsalik Damian |
42,5 |
Szkoła Podstawowa nr 4 |
Kniarz Mateusz |
im. Armii Krajowej w Pcimiu. |
Wyniki Szkół gimnazjalnych zawiera poniższa tabela
miejsce |
Imięi nazwisko |
pkt |
Szkoła |
1 |
Dawid Jakubiak |
101 |
Gimnazjum nr.1 im. Jana Pawła II |
Mateusz Tupta |
|||
2 |
Eryk Dziewoński |
97 |
Gimnazjum |
Łukasz Kasprzycki |
|||
3 |
Bartłomiej Hodurek |
61,5 |
Gimnazjum im. Marii Konopnickiej w Trzebuni |
Maksym Kruszec |
Zwycięzcy otrzymali cenne nagrody ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Myślenicach. Zespołu Szkół w Dobczycach. Nagrody wręczył Wicestarosta Powiatu Myślenickiego Andrzej Pułka oraz Dyrektor Zespołu Szkół w Dobczycach Bogusław Lichoń.
Serdecznie dziękujemy fundatorom nagród Szczególne podziękowania kierujemy do Piekarni Cukierni Złoty Kłos, która po raz kolejny ufundowała poczęstunek dla uczestników konkursu oraz Jerzemu Michorczykowi wraz uczniami klasy 3TG Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych za obsługę gastronomiczną oraz klasie 2T1 Technikum Informatycznego za pomoc w organizacji zawodów.