Uroczyste zakończenie i podsumowanie projektu praktyk zawodowych w Londynie

W dniu 8 grudnia 2017 r. odbyło się uroczyste spotkanie podsumowujące rezultaty projektu praktyk zawodowych w Londynie. Miało ono miejsce podczas imprezy szkolnej Dzień Praktyki Zawodowej na terenie Zespołu Szkół w Dobczycach z udziałem Dyrektora Szkoły, nauczycieli, uczniów technikum naszej szkoły oraz zaproszonych gości – przedstawiciela władz powiatowych, Pana Wicestarosty Tomasza Susia, przedstawicieli lokalnych przedsiębiorców z firmy Wawel, Pani Magdaleny Polczyk, nauczycieli zaprzyjaźnionych szkół, przedstawicieli lokalnej prasy i mediów, dziennikarza Dziennika Polskiego – Pana Andrzeja Domagalskiego. Zaprezentowano prelekcje, prezentacje multimedialne oraz wideoklipy przygotowane przez uczestników staży zawodowych w Londynie. Uczniowie w zawodzie Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych przygotowali bufet z typowymi deserami kuchni brytyjskiej. Uczestnicy otrzymali dokumenty potwierdzające odbycie stażu – certyfikaty PO WER.