• slider2.1
  • slider2
  • slider3
  • slider4

Ostatnio miało miejsce wręczenie przez starostę Józefa Tomala wraz z wicestarostą Tomaszem Susiem statuetek Prymusa oraz wyróżnień dla najlepszych uczniów szkół ponadpodstawowych w powiecie myślenickim.

Statuetkę przyznawano w trzech kategoriach - liceów, techników i branżowych szkół I stopnia (ZSZ) – a o jej otrzymaniu decydowała średnia ocen oraz dodatkowe osiągnięcia uczniów.

W tym roku Statuetkę Prymusa  w naszym ZS otrzymali: w kategorii Technikum - Damian Doroż ze średnią ocen 5,69 oraz w kategorii Branżowa Szkoła I Stopnia (ZSZ) - Aleksandra Figiel ze średnią ocen 5,27.

Władze Powiatu nagrodziły również wyróżniających się uczniów. Otrzymali oni dyplomy i nagrody rzeczowe. Wśród nich znaleźli się Bartłomiej Bodzioch  i Angelika Wójcik z naszego ZS.

Naszym prymusom i najlepszym z najlepszych serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Fot. Powiat Myślenicki

Odwiedź nas ul. Szkolna 20 A, 32-410 Dobczyce