• swieta
  • slider3
  • slider4
  • slidermech

Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych w br. rozpoczniemy w naszej bibliotece wystawą, która od 26 września do 5 października będzie udostępniona dla społeczności szkolnej do zwiedzania. Na ekspozycję „Od słowa do słowa… o Dobczycach mowa” składa się 14 plansz, zawierających ilustracje i wiersze, dotyczące naszego regionu, wybrane z książki o tym samym tytule. Publikację autorstwa Marty Gruceli, wychowawczyni w Przedszkolu Samorządowym nr 3 w Dobczycach, ilustrowaną przez Małgorzatę Molendys, pracującą w dobczyckiej MBP, nasza biblioteka otrzymała od dyrekcji i pracowników Miejskiej Biblioteki Publicznej w Dobczycach.

Ekspozycja została udostępniona dzięki życzliwości dyrektora dobczyckiej MBP,  P. Pawła Piwowarczyka, natomiast sztalugi wypożyczył tischnerowskiej bibliotece dyrektor dobczyckiego MGOKiS-u P. Andrzej Topa.

Odwiedź nas ul. Szkolna 20 A, 32-410 Dobczyce