• slider2.1
  • slider3
  • slider4

Letni Obóz Języka Angielskiego

W wakacyjnych warsztatach w dobczyckim Zespole Szkół z udziałem wolontariuszy ze Stanów Zjednoczonych -  Orrinny Speese i  Francisa Nowickiego - wzięło udział kilkunastu uczniów szkół podstawowych i ponadgimnazjalnych oraz jedna osoba dorosła.

W czasie zajęć wszyscy mieli możliwość doskonalenia umiejętności komunikacji w języku angielskim. Osoby biorące udział w warsztatach poszerzyły zasób swojego słownictwa oraz wiedzy o krajach anglojęzycznych. Wszyscy z chęcią uczestniczyli w zajęciach przeplatanych różnorodnymi grami językowymi.

Rozdanie certyfikatów osobom uczestniczącym w tygodniowych warsztatach odbyło się 13 lipca przed budynkiem Zespołu Szkół z udziałem wolontariuszy oraz dyrektora ZS Bogusłąwa Lichonia, wicestarosty Powiatu Myślenickiego Tomasza Susia,  dyrektor Ośrodka Interwencji Kryzysowej i Poradnictwa w Myślenicach Sylwii Michalec - Jękot oraz anglistek ZS - Aleksandry Czapki i Agnieszki Półtorak-Ryś.

Odwiedź nas ul. Szkolna 20 A, 32-410 Dobczyce