Zespół Szkół w Dobczycach

Main Menu

Księgozbiór naszej biblioteki szkolnej wzbogacił się niedawno o nową piękną publikację  o Dobczycach.  Miejska Biblioteka Publiczna w Dobczycach podarowała nam egzemplarz  „Od słowa do słowa o Dobczycach mowa, czyli sentymentem pisane”, książkę autorstwa Marty Gruceli, wychowawczyni w Przedszkolu Samorządowym nr 3 w Dobczycach, ilustrowaną przez Małgorzatę Molendys, pracującą w dobczyckiej MBP. To nie pierwsza pozycja, którą biblioteka  Zespołu Szkół im. ks. J. Tischnera otrzymała od Dyrekcji i pracowników Miejskiej  Biblioteki  Publicznej.

Dziękujemy za wsparcie i współpracę!

ul. Szkolna 20 A, 32-410 Dobczyce