Zespół Szkół w Dobczycach

Main Menu

Zachęcamy do zapoznania się z najnowszym wydaniem naszego „Niecodziennika”!

Po odejściu maturzystów redakcyjny skład trochę się nam zmniejszył, ale ekipa dzielnie daje radę; nową redaktor naczelną została Kinga Kowalczyk z kl. 1LO2.

W tym numerze jak zawsze znajdują się również m.in. informacje o wydarzeniach w Zespole Szkół : polecamy ciekawy wywiad z p. Moniką Nowak-Wojnarowską, nauczycielką pierwszej pomocy przedmedycznej w Liceum Ratowniczym.
Sporo miejsca zajmują informacje, związane z otrzymaniem przez ZS funduszy na zakup nowości (w ramach NPRCz) oraz działań, promujących czytelnictwo, jak również recenzje książek. Swoją twórczością podzieliła się z nami Kinga, jej ciekawą prozę zamieszczamy na łamach „Niecodziennika”. Przemek natomiast zabierze nas w letnią trasę koncertową a także przybliży świat seriali. O swojej pasji opowie z kolei Ewelina. Informujemy także o wciąż rozwijającej się współpracy między naszą młodzieżą a przedszkolakami z PS nr 3 w Dobczycach.
Przyciągająca wzrok okładka jest, jak zawsze, zasługą nauczycielki przedmiotów informatycznych, p. Gabrieli Panuś.

W naszym "Niecodzienniku" każdy znajdzie coś dla siebie.
Zapraszamy!

ul. Szkolna 20 A, 32-410 Dobczyce