Zespół Szkół w Dobczycach

Main Menu

Miło nam poinformować społeczność szkolną, że naszemu Zespołowi Szkół  przyznano wsparcie finansowe w ramach Priorytetu 3 „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa”. Nasza placówka otrzymała 15 tysięcy złotych na zakup nowości wydawniczych  (12 tys. to kwota wnioskowana z programu rządowego, natomiast 3 tys. stanowi wkład Starostwa Powiatowego w Myślenicach).

Po zasięgnięciu opinii rodziców oraz samorządu szkolnego  jak również propozycji młodzieży zostaną zakupione książki do biblioteki szkolnej, placówka przystąpi również do szeregu działań związanych z NPRC, promujących czytelnictwo.

Program dotyczy wspierania w latach 2016-2020 organów prowadzących szkoły oraz bibliotek pedagogicznych w zakresie rozwijania zainteresowań uczniów przez promocję i wspieranie czytelnictwa dzieci i młodzieży, w tym zakup nowości wydawniczych.

ul. Szkolna 20 A, 32-410 Dobczyce