poniedziałek, 22 styczeń 2018 13:29

Jubileuszowe wydanie „Niecodziennika”

5 lat minęło! Gazetka szkolna „Niecodziennik” powstała w grudniu 2012 roku. Od początku gazetkę redagują uczniowie a jej opiekunami są nauczyciele bibliotekarze: P. Barbara Śmietana i P. Bogumiła Domagalska oraz  P.  Gabriela Panuś, które czuwają nad poprawnością tekstów i ciekawą szatą graficzną.

14 grudnia w bibliotece szkolnej odbyło się rozdanie nagród w konkursie bibliotecznym „Warto przeczytać – recenzja ulubionej książki”. W konkursie udział wzięli udział uczniowie Liceum, Technikum oraz Branżowej Szkoły I Stopnia.

sobota, 16 grudzień 2017 15:06

Krew darem życia

Ludzie na ogół chwalą się tym, co w życiu zdobyli, co mają, ale przecież człowiek w pełni posiada tylko to, co rozdał!  L.E. Witek

08.12.2017 w Zespole Szkół im. ks. Józefa Tischnera w Dobczycach odbyło się uroczyste zakończenie praktyk zagranicznych w Londynie w ramach projektu "Młodzi konkurencyjni i mobilni na krajowym i europejskim rynku pracy" realizowanego ze środków EFS POWER VET na zasadach Programu ERASMUS +.

2 grudnia 2017 uczniowie naszej szkoły: Ewelina Matoga, Monika Chachlica i Mateusz Śliwa wraz z opiekunem Panem Grzegorzem Jaskólskim mieli zaszczyt uczestniczyć w uroczystej gali związanej z przyznaniem EUROPEJSKIEJ NAGRODY OBYWATELSKIEJ Stowarzyszeniu Drogami Tischnera.

środa, 06 grudzień 2017 10:30

Niezapomniany smak kasztanków

Dnia 29.11.2017  w Zespole Szkół im. ks. J. Tischnera w Dobczycach odbył się Regionalny Konkurs Cukierniczy ”Niezapomniany smak kasztanków” zorganizowany przez nauczycieli pracowni gastronomicznej. Koordynatorem była Joanna Brytan a patronat nad konkursem objęła firma Wawel SA.

niedziela, 03 grudzień 2017 08:37

Sukcesy naszych technologów żywności

W piątek 24 listopada w siedmiu okręgach całej Polski odbył się etap okręgowy XX Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Żywności.

środa, 29 listopad 2017 13:07

Kolejne osiągnięcia mechatroników

Dnia 28.11.2017 r. w Zespole Szkół Zawodowych w Sułkowicach odbył się Powiatowy Konkurs pt. ,,ZAWODOWE PASJE".
Konkurs składał sie z dwóch części:
- budowa maszyny Rube'a Goldberga
- prezentacja własnych prac technicznych

wtorek, 21 listopad 2017 11:22

Turniej tenisa stołowego

21 listopada br. w naszym Zespole odbywał się Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora Szkoły, zorganizowany przez nauczycieli wf.

czwartek, 16 listopad 2017 15:40

Jesienny „Niecodziennik“

W nowym, jesiennym wydaniu Niecodziennika każdy znajdzie coś dla siebie! Trochę muzyki, mody, sportu, filmy na długie, jesienne wieczory i nowości książkowe. Polecamy wywiad z nauczycielem przedmiotów zawodowych, p. Pawłem Gniadkiem. Pierwszoklasiści znajdą przewodnik po szkole, przygotowany przez starsze koleżanki z ZS. Jak zawsze informacje o wydarzeniach w Zespole Szkół.
Zapraszamy!