Osiągnięcia edukacyjne i sportowe

uczniów w roku szkolnym 2005/2006

Olimpiada geograficzna

Po etapie szkolnym zakwalifikowała się i wzięła udział w Okręgowej Olimpiadzie Geograficznej Kinga Sroka z kl. II LO1

Opiekun : mgr Jacek Mikołajczyk

XXXVI Olimpiada Literatury i Języka Polskiego

Do eliminacji okręgowych w styczniu została zakwalifikowana Małgorzata Domagalska z kl. II LO1, która po pisemnym etapie w Krakowie  przeszła do części ustnej.

IV Zawody matematyczne

W rejonowych zawodach w Krakowie uczestniczyło kilkudziesięciu uczniów. W kategorii z rozszerzonym programem nauczania matematyki został Marek Deja z kl. III LO2, zaś o profilu podstawowym Rafał Pilch z kl. IV T2.

Powiatowe Biegi Indywidualne

3 miejsce zajął Damian Kowalczyk z kl. III TG1, a 4 m. Mateusz Sznajder z kl. II T3.

Powiatowe Zawody Taneczne

1 miejsce dla reprezentacji szkoły za choreografię i wrażenie artystyczne

Opiekun : mgr Anita Wygona - Wątor

Ogólnopolski Konkurs Recytatorski

W powiatowych eliminacjach uczestniczyły i wyróżnienia otrzymały uczennice : Beata Kapturkiewicz i Dorota Wyroba ( obie z kl. I LO1), Lidia Machna z kl. I LO2, Paulina Wątorek z kl. IV TG oraz Jarosław Chmiel z kl. IV T3.

Ogólnopolski Konkurs Informatyczny

Udział uczniów klas II T1 i II T3

Opiekun : mgr Beata Dudek

V Konkurs Szkolny

W konkursie na najciekawszy szkielet strony internetowej zwyciężyli Karol Trzepaczka i Rafał Pawlik (obaj z kl. II LO2).

Opiekun : mgr Beata Dudek

Szkolny konkurs matematyczny

Wieloetapowy konkurs, którego laureatami zostali uczniowie z kl. II LO2 : Marta Dziewońska, Karol Trzepaczka i Grzegorz Ślusarczyk.

Opiekunowie : mgr Mariola Żelazna i mgr Ewa Czerwieńska

Szkolny konkurs wiedzy o starożytności

Laureatami zostali uczniowie z kl. II LO2 : Natalia Figlewicz, Marta Dziewońska i Karol Trzepaczka.

Opiekun : mgr Edyta Biel

Konkurs Mistrza Szkolnej Ortografii

W czołówce znaleźli się uczniowie z kl. III LO2 : Marek Deja, Anna Marciniak i Łukasz Leśniak.

Opiekun : mgr Agnieszka Półtorak - Ryś

Szkolny wieczorek poetycki

W dziedzinie poezji recytowanej najlepsza okazała się Beata Kapturkiewicz z kl. I LO1, natomiast w konkursie na interpretację piosenki zwyciężył Konrad Cygal z Gimnazjum.

Opiekun : mgr Justyna Dudzik

Inne ciekawe szkolne i pozaszkolne konkursy i imprezy :

IV Projekt Kuchni Bałkańskiej (organizatorki mgr Joanna Brytan i mgr Stanisława Pawłowska)

Konkurs „Stół pięknie nakryty” (mgr Joanna Maniecka i  mgr Stanisława Pawłowska)

Konkurs „Czy znasz kraje niemieckojęzyczne?” (mgr Marta Wąsik)

Dzień Tańca  (mgr Anita Wygona - Wątor)

Sztafeta Zwycięstwa „Szlakiem Walk Partyzantów AK i BCh” Dobczyce - Wiśniowa (opiekunowie - nauczyciele WF)