Kadra kierownicza  Zespołu Szkół w Dobczycach:

Dyrektor: mgr inż. Bogusław Lichoń       -      Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Kierownik szkolenia praktycznego: mgr inż. Paweł Słowik       -      Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Kierownik warsztatów szkolnych: mgr Paweł Kniaziowski       -      Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Główna księgowa: mgr inż. Dorota Kupczyńska       -      Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Kierownik administracyjny: Krystyna Grzywa       -      Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

HARMONOGRAM DYŻURÓW

kadry kierowniczej w Zespole Szkół im. ks. Józefa Tischnera w Dobczycach